Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Trenér fotbalistů Brna Večeřa už nepočítá s Trousilem a Poláchem

20. prosince 2010 14:10 - BRNO

Trenér fotbalistů Zbrojovky Brno Karel Večeřa nepočítá pro jarní záchranářské boje v první lize s dvěma oporami týmu obráncem Janem Trousilem a středopolařem Tomášem Poláchem. Oběma hráčům dnes podle klubových stránek kouč a současně sportovní ředitel Večeřa oznámil, že si mohou hledat nové angažmá.

 

Igor Zehl, ČTK

Trousil má v Brně platnou smlouvu do konce roku 2011 a Polách do konce této sezony. "Dvě bývalé opory prvoligového mužstva v klubu končí v souvislosti se špatnými podzimními výkony i plánovaným omlazováním hráčského kádru," uvedly klubové stránky.

Přitom s čtyřiatřicetiletým Trousilem, který byl kapitánem týmu, uzavřelo vedení Zbrojovky před rokem dlouhodobou smlouvu. "Měli by mužstvo táhnout. Ale v poslední době tomu tak bohužel nebylo. Jejich výkony nebyly trvale na vysoké úrovni," zdůvodnil Večeřa svoje rozhodnutí.

Trousil zamířil do Brna v létě 2004 ze Slovácka, v brněnském dresu odehrál 158 ligových zápasů a dal v nich deset branek. Třiatřicetiletý Polách přišel do Brna rovněž ze Slovácka v létě 2006, v týmu Zbrojovky odehrál 113 zápasů a vstřelil 11 gólů.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..