Petrouš o vyhazovu věděl už od pátku, brání se Slavia

3. října 2011 21:42 - PRAHA

Vše prý bylo jinak. Fotbalová Slavia se ohradila proti nedělním výrokům odvolaného trenéra Michala Petrouše. Ten těsně před tím, než klub oznámil příchod nového kouče Františka Straky, prohlásil, že s ním nikdo z vedení oficiálně nejednal a že o chystané změně v realizačním týmu neví. Slavia však tvrdí, že s Petroušem představitelé klubu o situaci hovořili v pátek.

 

Kateřina Šulová, ČTK

"Generální ředitel Miroslav Platil a sportovní manažer Miroslav Držmíšek se sešli s trenérem Petroušem v pátek v odpoledních hodinách. Na setkání, které trvalo více než hodinu, bylo trenérovi Petroušovi oznámeno, kdy a jakým způsobem ho jeho nový nástupce ve funkci vystřídá," uvedla dnes Slavia v prohlášení.

Petrouš přitom na tiskové konferenci, která předcházela Strakově oficiálnímu jmenování do funkce, tvrdil, že o chystané změně neví. "Mám signály stejně jako vy, z novin. Nikdo mi ještě nic oficiálně neřekl. Co se bude dít po zápase, na to opravdu nedokážu odpovědět," uvedl Petrouš.

S majitelem klubu Alešem Řebíčkem prý pouze probírali výhradně fotbalové záležitosti. "Bavili jsme se o zápase na Spartě. Byl se podívat na tréninku a ptal se, jak kluci vypadají. O nějaké budoucnosti jsme se nebavili," prohlásil Petrouš.

Slavia ale tvrdí, že to není pravda. "Prohlášení, že s trenérem Petroušem nikdo oficiálně nejednal a že o chystané změně na postu hlavního kouče A-týmu nevěděl, se nezakládají na pravdě," uvedl klub prohlášení s tím, že vedení zároveň Petroušovi nabídlo post hlavního trenéra B-týmu. Petrouš své rozhodnutí, zda pozici u rezervy přijme, zatím neoznámil.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..