Horváth prodloužil smlouvu v Plzni do konce příští sezóny

11. ledna 2012 14:37 - PLZEŇ

Kapitán plzeňských fotbalistů Pavel Horváth prodloužil smlouvu ve Viktorii až do konce příští sezóny, byť zvažoval, že se místo toho vypraví na zahraniční angažmá. Původní kontrakt měl šestatřicetiletému záložníkovi vypršet na konci aktuálního soutěžního ročníku. Nyní bude v západočeském klubu nově smluvně vázaný až do června 2013.

 

www.fcviktoria.cz

Horváth je klíčovou postavou týmu úřadujících plzeňských šampionů, s vedením klubu prý našel rychle společnou řeč při jednání o nové smlouvě. "Jednání určitě nebyla složitá, moderní mluvou probíhalo vše ve velmi korektním stylu," uvedl Horváth, který v minulé sezoně přivedl Západočechy k premiérovému ligovému titulu.

Plzeňský kouč Pavel Vrba Horváthovo rozhodnutí zůstat ve Viktorii vítá. "Je samozřejmě jen dobře, že zde Pavel bude ještě v příští sezoně. Jeho vliv na hřišti i v kabině je nezpochybnitelný, nadále má týmu co dát," uvedl Vrba.

I když si prý Horváth pohrával s myšlenkou, že si ještě na sklonku kariéry vyzkouší některou ze zahraničních štací, nakonec dal přednost setrvání v Plzni. "Zájem klubu a především můj pocit, že ještě mám na to hrát na této úrovni, rozhodly pro Viktorii," řekl Horváth, který se letos na podzim s týmem objevil také v Lize mistrů.

Ta jej prý namlsala, evropské poháry by chtěl hrát dál. "Nemůžeme si již dávat malé cíle. Snem je určitě obhajoba mistrovského titulu, ačkoliv jsme si vědomi velké ztráty z podzimní části sezony," uvedl Horváth. Plzeň se po 16 odehraných zápasech dívá na vedoucí Spartu ze třetí příčky s desetibodovým odstupem.

ČTK

  Sparta - Plzeň dnes 18:00
20210512T18:00:00+0200
Sparta vs. Plzeň
Sparta vs. Plzeň
Sparta
Plzeň

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..