Živě

Mladá Boleslav získala z Brna osmnáctiletého útočníka Filu

16. června 2021 11:08

Fotbalová Mladá Boleslav získala z Brna osmnáctiletého útočníka Daniela Filu. Středočeši uplatnili na talentovaného hráče výstupní klauzuli. Podle webu Zbrojovky odešel Fila za ještě výhodnějších podmínek, než klauzule stanovovala.

 

Twitter @FCZbrojovkaBrno

Fila v minulé sezoně v první lize debutoval a v 21 zápasech zaznamenal po jednom gólu a asistenci. Ani on však nezabránil sestupu brněnského týmu. "Byl jsem připravený ve Zbrojovce pokračovat a pomoci klubu k návratu do první ligy, ale situace se vyvinula takto," řekl Fila.

"Brno a kamarády opouštím nerad, klidně bych tu strávil celý život, ale teď je přede mnou další výzva v podobě pokračování v nejvyšší soutěži. Věřím, že Zbrojovka se po roce vrátí do první ligy," uvedl odchovanec klubu.

"Velký dík patří trenéru Dostálkovi, který mi dával v uplynulé sezoně šanci se prosadit trvale v prvním mužstvu a věřil mi," dodal Fila.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..