Karviná získala ze Salcburku devatenáctiletého útočníka Svobodu

22. června 2021 15:16 - Praha

Karviná získala ze Salcburku útočníka Antonína Svobodu. Devatenáctiletý fotbalista, který v minulé sezoně za rakouský tým jednou nastoupil v Evropské lize, podepsal dlouhodobou smlouvu. Slezský klub o tom informoval na svém webu.

 

Sport Invest

Svoboda do akademie Salcburku zamířil v šestnácti letech ze Zbrojovky Brno. Většinu času působil v druholigovém Lieferingu, jediný start za rakouského mistra si připsal v únoru ve vyřazovací části Evropské ligy proti pozdějšímu vítězi Villarrealu.

"V Tondovi vidíme velkou perspektivu, je to kvalitní fotbalista," řekl na adresu mládežnického reprezentanta sportovní ředitel Karviné Lubomír Vlk. "V Rakousku mi skončila smlouva a s manažerem jsme řešili co dál. Vracím se domů do Česka a těším se na naši ligu," uvedl Svoboda.

Nguyen opouští Liberec, chytat bude za Slovácko. Doufal jsem v loučení za jiných okolností, přiznal

ČTK

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..