Nováček první fotbalové ligy Hradec Králové získal brankáře Fendricha

8. července 2021 17:27 - Hradec Králové

Fotbalisty Hradce Králové posílil brankář Vilém Fendrich. S nováčkem první ligy, k němuž zamířil po vypršení smlouvy v Opavě, podle klubového webu podepsal roční kontrakt.

 

@FCHradec, Twitter

Třicetiletý Fendrich se před necelými dvěma týdny zapojil do letní přípravy Hradce a nového trenéra Miroslava Koubka a jeho kolegy přesvědčil. "Michala Reichla bohužel zatím nepustí do tréninku zdravotní problémy, na to jsme museli reagovat. Proto jsme přivedli brankáře, který má ligové zkušenosti, z Opavy přichází jako volný hráč," uvedl sportovní ředitel "Votroků" Jiří Sabou.

Jablonecký odchovanec Fendrich v nejvyšší soutěži odchytal 61 zápasů a udržel 15 nul. Všechna utkání absolvoval v Opavě, s níž v minulé sezoně sestoupil do druhé ligy.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený FC Hradec Králové (@fchradec)

ČTK

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..