Novým trenérem fotbalistů Karviné se má stát Páník

7. října 2021 17:11 - Karviná

Novým trenérem fotbalistů Karviné se podle serveru isport.cz stane Bohumil Páník. Čtyřiašedesátiletý kouč, který naposledy vedl Zlín, má nahradit ve středu odvolaného Jozefa Webera. Ten doplatil na dosavadní neuspokojivé výsledky Slezanů v sezoně. Klub zatím informaci nepotvrdil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Karviná jako jediný tým v novém ligovém ročníku ještě nevyhrála a v deseti kolech získala pouze čtyři body za remízy. Aktuálně jí patří poslední 16. příčka, bod za Teplicemi. Weber vydržel v pozici hlavního trenéra pouhých sedm měsíců.

Zkušený kouč Páník, který se Zlínem vyhrál v sezoně 2016/17 domácí pohár, vedl v minulosti také Baník Ostrava, Kroměříž, Olomouc nebo polské celky Poznaně, Legnice a Štětína. Nyní by měl pomoci Slezanům k záchraně v nejvyšší soutěži.

Tým nefungoval, jak bych si představoval, a za to jsem zodpovědný, uznal odvolaný Weber

Karviná sáhla k výměně trenéra jako třetí prvoligový klub v sezoně. Jako první přistoupil ke změně kouče Liberec, který za odvolaného Pavla Hoftycha angažoval Luboše Kozla. Na konci září pak skončil na lavičce Teplic Radim Kučera, jehož nahradil Jiří Jarošík.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..