Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Brněnský fotbalista Mezlík je po operaci kotníku

5. listopadu 2013 15:31 - Brno

Brněnský fotbalista Pavel Mezlík se musel podrobit operaci kotníku, který si vážně poranil už v létě v přípravném utkání před zahájením ligy v Trenčíně. Po doléčení těžkého výronu a natržených vazů se zapojil do přípravy, ale kotník mu stále otékal a bolestí nemohl došlápnout. Nyní jej po zákroku čeká minimálně dvouměsíční přestávka.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Měl jsem tam nějaké úlomky, které musely ven. Lékaři mi kotník vyčistili a snad už budu mít pokoj," uvedl na klubových stránkách Mezlík, který v dosavadní sezoně naskočil jen do utkání se Slováckem jako náhradník. "Věřím, že do měsíce začnu po rehabilitaci s tréninkem a v lednu se naplno zapojím do zimní přípravy s týmem," dodal.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Na brněnské marodce je stále také stoper Aleš Schuster s poraněnou kolenní chrupavkou. Jeho zranění se obešlo bez operace a absolvuje konzervativní léčbu. V tomto týdnu podstoupí kontrolní magnetickou rezonanci a její výsledek ukáže, jak může koleno zatěžovat. Zatím pouze posiluje.

S rehabilitací už také začal dlouhodobě zraněný Marek Kaščák, klidový režim má stále guinejský záložník Mohamed Traoré, který koncem srpna zkolaboval po utkání v Ostravě. Po zářijové operaci srdce jej čeká v prosinci kontrolní vyšetření.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..