Štajner podle agenta končí v Mladé Boleslavi, klub to nepotvrdil

11. června 2014 12:34 - Mladá Boleslav

Záložník Jiří Štajner podle svého agenta Jiřího Müllera po roce opouští Mladou Boleslav, s níž se prý dohodl na předčasném ukončení smlouvy. Středočeský klub to ale nepotvrdil, podle mluvčího Jiřího Korose vedením s osmatřicetiletým fotbalistou stále jedná.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Dohodli jsme se s vedením klubu na předčasném ukončení smlouvy ke spokojenosti všech stran. Jirka bude v kariéře s nejvyšší pravděpodobností pokračovat v Neugersdorfu," cituje iSport.cz hráčova manažera.

Neugersdorf hraje pátou německou ligu. V tamním klubu působí řada Čechů, mezi nimi například bývalý Štajnerův spoluhráč z Liberce Jan Nezmar, který dělá ve Slovanu sportovního ředitele.

Bývalý reprezentant Štajner přestoupil do Mladé Boleslavi vloni v létě z Liberce jako velká posila. Na podzim dal čtyři góly, po zimním příchodu kouče Karla Jarolíma ale vypadl i vinou zdravotních problémů ze sestavy.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..