Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Ve 20. kole fotbalové ligy byl odložen i zápas Zlína se Slavií

10. března 2006 14:13 - PRAHA

Z programu 20. kola fotbalové ligy vypadl i zápas Tescoma Zlín - Slavia Praha. Utkání, které se mělo hrát v sobotu 11. března, bylo pro nezpůsobilý terén odloženo. V pátek o tom rozhodl hlavní sudí Oldřich Racek.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Náhradní termín zatím nebyl určen. Už ve čtvrtek rozhodl ředitel profesionálního fotbalu Ivo Lubas ze stejného důvodu o odložení zápasu Marila Příbram - 1.FK Jablonec.

Fotbalisté Slavie tak dnes po poledni do Zlína neodcestovali. Rozhodčí Racek si trávník prohlédl a jeho verdikt byl jednoznačný: zápas se hrát nebude. Už předtím se v podobném duchu vyjádřil i předseda komise delegátů Jan Ševčík, podle něhož byl terén na zlínském hřišti jednoznačně nezpůsobilý.

"Hřiště je silně podmáčené, kdyby se hrálo, nemělo by to s fotbalem nic společného. Hrozilo by zranění hráčů," řekl manažer Slavie Lubomír Puček, který rovněž sledoval situaci přímo na místě.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..