Sparta počítá, že Brabec nejspíš odejde. Kadlecův návrat má v rukou agent

30. srpna 2016 12:39 - Praha
(Aktualizováno: 30. srpna 2016 15:52)

Letenští mají po vysněném návratu Tomáše Rosického ještě tři otazníky ve složení ligového kádru. Obránce Jakub Brabec sice z pražské Sparty do Anderlechtu Brusel neodejde, ve hře je však ještě jeden další zájemce o jeho služby. Naopak návrat útočníka Václava Kadlece z dánského Midtjyllandu je teď v rukou hráčova agenta Pavla Pasky. A Sparta se snaží dotáhnout příchod ještě jednoho zahraničního ofenzivního hráče.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Podle stoperova agenta by Jakub Brabec mohl zůstat na Letné. "Největší problém byl, že Anderlecht v daný moment přestal víceméně komunikovat, nebo čekal, jestli prodá ještě jednoho ze stoperů. To se zřejmě nepodařilo a tím pádem to nedopadlo," řekl Ondrej Chovanec pro ČTK o námluvách s bruselským klubem.

Zdá se však, že Sparta se s odchodem svého hrdiny, který jí rozhodujícím gólem trefil postup do Evropské ligy, už smířila. "Kromě Anderlechtu má o Jakuba zájem ještě další klub. A on o odchod do zahraničí stojí. Preferujeme, aby ve Spartě zůstal, ale hráčům, kteří pro klub něco odvedli, jako třeba Láďa Krejčí, bránit nemůžeme. Brabcův odchod je stále možný, rozhodne se v řádu nejbližších hodin," avizuje šéf klubu Daniel Křetínský.

Vedle Brabce má ještě dva přestupové otazníky. "Pokud jde o Václava Kadlece, udělali jsme z naší strany všechno, co udělat šlo. Nabídli jsme dánskému klubu trojnásobek historicky největší nabídky. Věřím panu Paskovi, že to dotáhne - a že Václav přijde," doufá Křetínský. "Že děkuji za důvěru..." reaguje hráčův agent Pavel Paska.

"A do třetice - řešíme ještě příchod jednoho zahraničního ofenzivního hráče," říká Křetínský směrem k možným změnám v kádru.

dos, Sport.cz

  2:3 Slovácko - Slavia 2:3 dohráno
20210228T16:00:00+0100
Slovácko vs. Slavia
Slovácko vs. Slavia
Slovácko
Slavia
  2:0 Ml. Boleslav - Karviná 2:0 dohráno
20210228T14:00:00+0100
Ml. Boleslav vs. Karviná
Ml. Boleslav vs. Karviná
Ml. Boleslav
Karviná
  0:1 Olomouc - Zlín 0:1 dohráno
20210228T14:00:00+0100
Olomouc vs. Zlín
Olomouc vs. Zlín
Olomouc
Zlín

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: