Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Ligový finiš rozhodl. Tři lídři berou jackpot, Sparta vedle nich jako chudý příbuzný

27. května 2018 11:59 - Praha

Dohráno, sečteno. Dělení kořisti je dokončeno. Po triumfu Atlétika Madrid ve finále Evropské ligy bylo dvě kola před koncem HET ligy jasné, že hned tři české kluby si na podzim zahrají základní skupinu některé z pohárových soutěží. Milióny zacinkaly třem lídrům tabulky, tak skvělá konstelace se nemusí spoustu let opakovat! Sparta mezi hodujícími chybí, pádem na pátou příčku si navíc výrazně zkrátila letní pauzu.

 

Petr Hloušek, Právo

PLZEŇ, MISTR - Český šampión postoupil přímo do skupiny Ligy mistrů a shrábne vstupní bonus 380 miliónů! Navíc bude mít do poloviny září pohárový klid. Los skupin je 30. srpna, první zápas 18. září.

SLAVIA, VICEMISTR - Jako vítěz MOL Cupu měli sešívaní jistý postup do skupiny Evropské ligy a prémii 70 miliónů korun, kvalifikace Ligy mistrů má ovšem přednost. Tým ze 2. místa české ligy začne díky Atlétiku ve 3. předkole LM. A má jistotu, že pokud v něm vypadne, nově se přesune rovnou do základní skupiny EL! Los 3. předkola je 23. července, první zápas 7. srpna.

JABLONEC, 3. MÍSTO - Po Slavii zdědil jistotu startu ve skupině Evropské ligy. A rovněž i jackpot 70 miliónů korun. Los skupin je 31. srpna, první zápas 20. září.

OLOMOUC, 4. MÍSTO - Tady už příjemné jistoty končí. Sigma začne ve 3. předkole Evropské ligy. Los je 23. července, první zápas 9. srpna.

SPARTA, 5. MÍSTO - Díky Slavii jako vítězi poháru bylo do pohárů přizváno i páté mužstvo. Její letenský rival... Začne již ve 2. předkole Evropské ligy. Los je 19. července, první zápas 26. července.

dos, Sport.cz

ČT sport Ml. Boleslav - Jablonec dnes 18:00
20200921T18:00:00+0200
Ml. Boleslav vs. Jablonec
Ml. Boleslav vs. Jablonec
Ml. Boleslav
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..