Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA KOLA: Dva hattricky na závěr, král střelců odmítl třináctku

28. května 2018 18:56 - Praha

Definitivní rozdělení pohárových místenek, záchrana. Poslední otazníky jsou odstraněny, sezóna skončila. Na rozloučenou přišly dva hattricky, jejichž autoři samozřejmě nemohou chybět v ideální sestavě 30. kola fotbalové HET ligy podle Sport.cz. Vedle Krmenčíka a Beauguela se však našli i další hrdinové, kteří své týmy posunuli na vytoužené mety.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Měl na kontě třináct gólů, což je pro něj nešťastné číslo. A tak král střelců Krmenčík završil skvělou sezónu hattrickem na Dukle, kde se předvedl i plzeňský Hráč sezóny Kopic. Sešívaní si pojistili druhé místo výhrou v Teplicích, vítězný gól si připsal Ngadeu a závěrečnou tečku napsal Zmrhal.

Jablonec završil spanilou jarní jízdu třetím místem. Proti Slovácku byl velmi aktivní obránce Holeš, vysoký standard odvedl i Pernica. Čtvrtá je Olomouc, dva góly Mladé Boleslavi dal Plšek, mimořádnou sezónu měl i Objev ligy Jemelka.

Záchranu si výhrou v Jihlavě zajistila Karviná. Bezchybný byl brankář Berkovec, vítězný gól vstřelil žolík Kalabiška. Útočník Beauguel pak hattrickem proti Liberci uzavřel mizerný ročník Zlína.

Sestava 30. kola fotbalové HET ligy podle Sport.cz:
Berkovec (Karviná) - Holeš (Jablonec), Pernica (Jablonec), Ngadeu (Slavia), Jemelka (Olomouc) - Zmrhal (Slavia), Plšek (Olomouc), Kalabiška (Karviná), Kopic (Plzeň) - Beauguel (Zlín), Krmenčík (Plzeň).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..