Živě

Fotbalistům Francie bude v kvalifikaci chybět zraněný Kanté

7. června 2019 11:50 - Paříž

Fotbalistům Francie bude v kvalifikačních zápasech o mistrovství Evropy proti Turecku a Andoře chybět jeden z klíčových hráčů N'Golo Kanté. Defenzivní záložník Chelsea má problémy s kolenem.

 

Phil Noble, Reuters

Mistr světa Kanté se zranil minulý týden na tréninku před finále Evropské ligy proti Arsenalu, při výhře 4:1 ale odehrál celých 90 minut. Do nedělního přípravného utkání Francie proti Bolívii osmadvacetiletý pařížský rodák nenastoupil.

Za nejlepšího hráče Premier League sezony 2016/17 nebude trenér Didier Deschamps povolávat náhradníka. Francie v úvodních kvalifikačních zápasech porazila Moldavsko a Island a vede tabulku skupiny H. V Turecku loňští světoví šampioni hrají v sobotu, o tři dny později přivítají Andorru.

ČTK

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..