Rubriky:

ME 2020

Kadeřábek čtvrtou ztrátou! Šilhavému se nároďák před Anglií sype

8. října 2019 13:00 - Praha
(Aktualizováno: 8. října 2019 13:49)

Trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý musel před zápasy proti Anglii a Severnímu Irsku udělat proti původní nominaci čtvrtou změnu. Od týmu už se odpojil nemocný Pavel Kadeřábek, kterého nahradil plzeňský pravý bek Radim Řezník. Omluvenky rychle přibývají, kvůli zdravotním problémům z nominace v minulých dnech vypadli již David Pavelka, David Hovorka a Filip Novák.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Smůla se jim před velkou bitvou lepí na paty. Každý den teď musejí udělat vynucenou změnu v nominaci. Trenéři českého národního týmu už přišli před bitvou s Anglií o čtyři hráče.

„Smůla, ale prostě to musíme přijmout. I takové situace fotbal přináší a my se s ní musíme vypořádat. Hráči, kteří dostali dodatečnou pozvánku, jsou dostatečně kvalitní a zkušení, takže jsme přesvědčení, že nám pomůžou," nepropadá kouč Jaroslav Šilhavý panice.

Třicetiletý krajní obránce Radim Řezník už zkušenosti s reprezentací má. Odehrál dva zápasy, naposledy loni. Ve Viktorii Plzeň dlouhodobě patří k oporám.

Obránce bundesligového Hoffenheimu Pavel Kadeřábek během tréninku fotbalové reprezentace.

Vlastimil Vacek, Právo

Česká reprezentace nastoupí v pátek 11. října ve 20:45 v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2020 proti Anglii. O tři dny později vyzve v přípravném utkání proti Severnímu Irsku. Vstupenky jsou stále k dispozici.

dos, zp, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2020

Filtr článků - ME 2020


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..