Bernardeschi spěchal z oslav evropského titulu k oltáři

13. července 2021 22:18 - Řím/Praha

Útočník Federico Bernardeschi musel zkrátit oslavy vítězství na fotbalovém mistrovství Evropy kvůli svatbě. Po pondělním příletu z Londýna do Říma a slavnostním přivítání dnes sedmadvacetiletý hráč Juventusu spěchal k oltáři v rodné Carraře.

 

Guglielmo Mangiapane, Reuters

Podle médií dorazil o 40 minut později, ale pak zdárně vstoupil do manželství s Veronicou Ciardiovou, někdejší účastnicí televizního pořadu Big Brother, s níž má téměř dvouletou dceru.

Oddávající kněz se během ceremoniálu hráče zeptal, jestli jsou to pro něj větší emoce u oltáře, nebo když kopal penaltu v rozhodujícím rozstřelu ve finále. Bernardeschi byl jedním ze tří italských úspěšných exekutorů, díky kterým mužstvo kouče Roberta Manciniho porazilo domácí Anglii.

ČTK

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..