Rubriky:

Evropská liga

Živě

Fanoušci Slavie se bojí o Deliho. Zbytečná panika, ujišťují v Edenu

13. února 2019 17:37 - Praha

Pekelný týden začíná. Dva duely Evropské ligy s Genkem, mezi něž se vmáčkne ještě šlágr domácí soutěže v Plzni. Fotbalisté pražské Slavie ve čtvrtek po dlouhých 11 letech vstoupí do jarní fáze pohárů. V duelu s lídrem belgické ligy sice nejsou favoritem na postup, hodlají však potvrdit dobrou formu z posledních měsíců. Kouč Trpišovský půjde do bitvy se stejným kádrem, s nímž na úvod jara porazil Teplice. Tedy i s obráncem Delim, který svým příspěvkem vyděsil fanoušky sešívaných.

Sport.cz

O jejich africké stožáry z obrany je zájem. A sotva si příznivci Slavie oddechli, že jejich „Míša" Ngadeu neodešel do Premier League, vyděsil je pro změnu Simon Deli.

Reprezentant Pobřeží slonoviny dal totiž v úterý do svého instagramového story obrázek letadla, k němuž připojil větu Čas na přesun. A jelikož Deli v poslední době vypadl ze základní sestavy, fanoušci sešívaných začali na sociálních sítích řešit, zda nechce odejít.

„Psal jsem Simonovi ještě večer. Ujistil mě, že šlo o vzkaz jeho kamarádovi, takže zbytečná panika," vysvětluje Michal Býček, ředitel komunikace Slavie.

Ve středu na oficiálním tréninku před prvním duelem s Genkem Deli nechyběl.

„Stav kádru je stejný, jako byl před Teplicemi. Mimo jsou jen Sýkora a Mešanovič. Chceme na Genk vyrukovat s nejsilnější sestavou. Budeme se řídit jen podle čtvrtka. Až po zápase sečteme šrámy a budeme teprve přemýšlet o Plzni," ujišťuje trenér Jindřich Trpišovský, že na nedělní bitvu s Viktorií nikoho šetřit nebude.

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..