Živě

Poplach v Edenu. UEFA uzavřela Slavii na Chelsea část tribuny Sever, přitom je vyprodáno

28. března 2019 16:37 - Praha
(Aktualizováno: 28. března 2019 16:56)

Dramatické odpoledne. Fotbalová Slavia nejprve oznámila, že utkání s Cheslea je vyprodané. Vzápětí ji ovšem UEFA za výtržnosti v utkání s Genkem potrestala uzavřením části tribuny Sever právě na úvodní utkání čtvrtfinále Evropské ligy. Sešívaní zvažují možnost odvolání. Podle zdrojů blízkých klubu může uzavřená část zahrnovat 2000 až 2500 míst.

 

Nejprve se radovali, když mohli oznámit: Vyprodáno!

Vzpětí však Slavii vyvstal velký problém. Proti Chelsea bude mít uzavřenou část tribuny Sever, kde sídlí kotel. UEFA pražský klub potrestala za výtržnosti v únorovém utkání s Genkem. Navíc Slavii uložila pokutu 32 000 eur (asi 825 000 korun), belgický celek zaplatí za nepřístojnosti svých příznivců 20 000 eur (516 000 korun).

"Podrobnosti výroku - o jaké se jedná sektory - i možnosti odvolání zjišťujeme. Jde o trest za vhazování předmětů na hřiště při zápasu s Genkem," uvedla Slavia v první reakci na sociální síti.

"Klub se odvolá. O dalších krocích budeme informovat," ujistil na twitteru šéf klubu Jaroslav Tvrdík.

Pokud s odvoláním neuspějí, budou muset sešívaní vyřešit, jak naložit se vstupenkami prodanými do uzavřených sektorů...

dos, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..