Živě

Chelsea to šeredně popletla. Kupujte lístky na Spartu, hlásí. A co Slavia?

2. dubna 2019 08:27 - Praha

Zřejmě nechtěný apríl vyrobila na svých internetových stránkách fotbalová Chelsea. Londýnský klub fanoušky od pondělí láká na nákup lístků pro duel Evropské ligy s českým zástupcem. Jenže Slavii si spletl s konkurenční Spartou.

 

„Zítra (v úterý) půjdou do prodeje lístky na domácí zápas Evropské ligy proti Spartě Praha," uvádí oficiální web anglického klubu.

Sparta, dřívější hegemon domácí ligy a úspěšný reprezentant na evropské scéně, však už na tituly a mezinárodní úspěchy spíše jen nostalgicky vzpomíná. To Slavia si po dlouhých letech užívá pohárovou euforii, kterou vybičovalo šokující vyřazení španělské Sevilly.

Teď se sešívaní mohou těšit na čtvrtfinálové souboje s milionářskou Chelsea, s níž mimochodem Sparta vypadla na jaře před šesti lety z Evropské ligy po relativně vyrovnaných zápasech (0:1, 1:1).

Letenský klub zachoval při záměně za věčného rivala vtipný nadhled, s nímž chybu svých londýnských kolegů okomentoval.

„Ahoj Chelsea, úplně chápeme, že jste zmatení, protože my jsme nejslavnější a nejúspěšnější klub z Prahy. Ale tentokrát hrajete se Slavií, sorry," píše oficiální twitterový účet Sparty v angličtině.

roj, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..