Rubriky:

Evropská liga

Živě

Další pocta pro Slavii v Evropské lize!

19. dubna 2019 08:37 - Praha

Kdyby proměnil svou šanci a na hřišti Chelsea zkompletoval hattrick, nejspíš by nebylo co řešit. I dvě parádní trefy ale stačily slávistickému bombarďákovi Petru Ševčíkovi k tomu, aby se dostal do nominace o Hráče týdne Evropské ligy. „Kdyby to byl gól, možná bychom Chelsea vyřadili," vykládal čtyřiadvacetiletý hráč. V tu chvíli ještě netušil, jaké pocty se mu dostane.

 

Matt Dunham, ČTK/AP

Konkurenci má fotbalista Slavie obrovskou. Mezi kvarteto nominovaných se dostal také Pedro Rodriguez. S tím se Ševčík přímo potkal v bitvě na Stamford Bridge a rovněž střelec Chelsea zaznamenal v divokém čtvrtečním večeru dva góly.

Dalším konkurentem mladého slávisty je Filip Kostič z bundesligového Frankfurtu. Německý celek poslal domácí výhrou 2:0 ze hry portugalskou Benfiku Lisabon a Kostič zavelel k výhře úvodní trefou. Posledním do party je pak Antonio Latorre, obránce španělské Valencie. Ta zvítězila 2:0 nad Villarrealem a „Lato" se rovněž jednou trefil do sítě soupeře.

rjm, Sport.cz

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..