Rubriky:

Evropská liga

Sparťany ničí epidemie, proti Curychu nastoupili bez opor

25. října 2007 17:24 - PRAHA

Fotbalisté Sparty Praha se ocitli před čtvrtečním utkáním Poháru UEFA s Curychem bez několika opor. Většina týmu onemocněla neznámou epidemií zažívacího traktu, kvůli níž byli čtyři hráči vyšetřeni v nemocnici. Dalších osm fotbalistů i několik členů realizačního týmu pocítilo stejné potíže a byli v péči lékaře, ale z nich nenastoupil do zápasu pouze kapitán Zdeněk Pospěch.

Vedení klubu zjišťovalo, zda by bylo možné utkání odložit, ale nakonec se hrálo. Podle tiskového mluvčího klubu Jakuba Otavy Sparta požádala alespoň o výjimku a dostala od Evropské fotbalové unie (UEFA) svolení povolat pro duel dva hráče z rezervy, kteří nejsou na soupisce pro Pohár UEFA. K týmu se tak během dne připojili Bohumil Nádeníček a Jan Krob.

Podle klubového mluvčího Otavy strávili odpoledne v nemocnici na Bulovce Daniel Kolář, Marek Kulič, Jiří Kladrubský a Martin Zeman, ovšem v podvečer byli propuštěni do domácího léčení.

"Nemoc se projevuje bolestí hlavy a žaludku. Další hráči s epidemií bojovali, potíže měli například Tomáš Řepka, Zdeněk Pospěch, Miroslav Matušovič, David Limberský a další," vyjmenoval Otava. Dodal, že lékaři předběžně soudí, že jde o infekční onemocnění. Jen kapitán Pospěch byl však natolik zesláblý, že se neobjevil ani na lavičce náhradníků.

ČTK

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..