Další vyznamenání pro Slavii. Bah je v sestavě týdne Evropské ligy

27. února 2021 12:15 - Praha

Znovu si výrazně vylepšili své renomé. Fotbalisté pražské Slavie senzačně vyřadili Leicester a v osmifinále Evropské ligy si zahrají s Glasgow Rangers. Pověst sešívaných roste a jejich cena samozřejmě také. Dánský obránce Alexander Bah není výjimkou, zvláště když se dostal do sestavy týdne na oficiálním webu UEFA.

 

Hannah Mckay, Reuters

Zimní investice se Slavii vyplácí. Dánský reprezentant přišel v zimě za přibližně 45 milionů korun a vytlačil ze základní sestavy českého reprezentanta Lukáše Masopusta.

Alexander Bah dorazil ze SönderjyskE s pověstí fyzicky mimořádné nabušeného hráče.

„Slavia je tým, který musí získávat trofeje. Přišel jsem, abych týmu pomohl vyhrávat tituly, abych mu pomohl uspět v evropských pohárech. Vím, že se o mě zajímaly i jiné kluby, ale když jsem slyšel o zájmu Slavie a viděl její styl hry, který mi podle mého sedí, měl jsem jasno," líčil při příchodu do Edenu.

Hned první velkou zkoušku zvládl náramně. Slavia vyřadila Lišky a Bahovi v sestavě týdne dělají společnost třeba Dele Alli a Carlos Vinícius z Tottenhamu, Davy Klaassen z Ajaxu nebo Kieran Tierney z Arsenalu.

A pozor, také záložník Ryan Kent a útočník Alfredo Morelos z Rangers, týmu dalšího soupeře sešívaných.

dos, Sport.cz

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..