Crvena zvezda Bělehrad - Kluž 4:0Srbský celek udělal výrazný krok k účasti v základní fázi Evropské ligy

Fotbalisté Crvené zvezdy Bělehrad porazili v prvním zápase 4. předkola Evropské ligy Kluž jasně 4:0 a udělali výrazný krok k možné účasti v základní části soutěže. Srbský celek dostal do vedení už po pěti minutách hry Milan Pavkov, druhou branku přidal krátce před přestávkou jeho spoluhráč Aleksandar Katai. Ve druhé části zvýšili náskok El Fardou Ben a Mirko Ivanič.

K výhře bělehradského týmu přispěl i bývalý záložník pražské Sparty Guélor Kanga, který odehrál 73 minut a dostal žlutou kartu. Odveta se uskuteční příští týden.

Program rozhodujících předkol o Evropskou ligu pokračuje ve středu, kdy se přemožitel Jablonce z předchozí fáze Celtic Glasgow utká s Alkmaarem. Dalších osm zápasů, mezi nimiž bude i duel pražské Slavie s Legií Varšava, se uskuteční ve čtvrtek.