Duel Evropské ligy mezi Spartou a Rangers bude na Letné sledovat 10 tisíc dětí

24. září 2021 11:51 - Praha

Čtvrteční zápas fotbalové Evropské ligy mezi Spartou a Glasgow Rangers bude na Letné sledovat 10 tisíc dětí. Pražané musí druhý duel skupiny A odehrát bez diváků, protože je UEFA potrestala za rasismus některých fanoušků v domácím utkání třetího předkola Ligy mistrů s Monakem. Výjimkou je organizovaná dětská skupina s doprovodem. Minimální poměr nutný ke vpuštění na stadion bude jedna dospělá osoba na 10 dětí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Sparta podle svého webu pozvala školy a fotbalové kluby z Prahy, Středočeského kraje i dalších částí republiky. V rámci aktuálních opatření proti šíření koronaviru, platných pro dětskou návštěvu, letenský klub zaplnil maximální povolenou kapacitu.

Ještě nikdy v historii sparťanský A-tým nenastoupil téměř výhradně před dětským publikem. Tomu bude přizpůsoben také program zápasu včetně hudby na stadionu a vystoupení moderátora. Utkání Sparta - Rangers začne v 18:45.

Nejezděte do Prahy, hrozí vám nebezpečí! varuje fanoušky Kamarův právník

Evropská liga 2021/22: Program soutěže, zápasy Sparty a další informace

ČTK

Časová osa: Evropská liga UEFA 2021/22

Filtr článků - Evropská liga


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..