Čech relaxoval po zranění v Dubaji

29. listopadu 2006 08:27 - PRAHA

Na dovolené v ráji milionářů v Dubaji se po těžkém zranění hlavy zotavoval společně s manželkou v minulém týdnu fotbalový brankář Petr Čech. Podle slov agenta strážce svatyně londýnské Chelsea Pavla Ziky se gólman cítí velmi dobře.

 

chelseafc.com

"Strávili jsme společně pár dnů během minulého týdne," prohlásil včera Zika. Byl potěšen zejména psychickým stavem české reprezentační jedničky. "Měl jsem radost z toho, jak byl veselý. Byl na tom velmi dobře," líčil Zika. "Jeho psychická i fyzická kondice je s ohledem na dobu pěti týdnů, která uběhla od zranění, velmi dobrá," přiblížil Zika stav Čecha.

Ten při souboji s útočníkem Huntem z Readingu utrpěl zlomeninu lebeční kosti, kterou mu lékaři při operaci zpevnili titanovými destičkami. Čech si v Dubaji užíval sluníčka i vody, současně však pracoval na brzkém návratu do branky Chelsea. "Měl od klubu tréninkový plán, který plnil. Teď už je zpět v Londýně a brzy by měl začít další fázi individuální přípravy," líčil Zika.

Termín návratu zatím není jasný

Přesný termín návratu k zápasům zatím netuší. "Ale všichni věříme, že pro jarní osmifinále Ligy mistrů bude fit," uvedl Zika, jehož společnost Sport Invest Marketing se rozrostla o Miroslava Kadlece. Kapitán stříbrného týmu z MÉ v Anglii 1996 bude ve společnosti odpovědný za skauting mladých fotbalistů v rámci regionu Evropa a zároveň za rozvoj aktivit Sport Investu v německy mluvících zemích.

"Čtyři roky jsem pracoval v Brně jako manažer. Teď to bude možná náročnější, ale mně je ctí být součástí takové obchodní firmy," prohlásil Kadlec, "chtěli jsme člověka, který má jméno ve světě a přinese kvalitativní posun," vysvětlil spojení Zika.

ram, Sport.cz, Právo

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.