Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Koubek má nového kouče! Od fotbalistů Rennes byl odvolán trenér Lamouchi

3. prosince 2018 10:37 - Paříž

Od fotbalistů Rennes, mezi které patří i český reprezentační brankář Tomáš Koubek, byl kvůli špatným výsledkům odvolán trenér Sabri Lamouchi. Francouzský klub o tom informoval na sociální síti twitter s tím, že týmu se dočasně ujme kouč rezervního celku Julien Stéphan.

 

Jan Tauber, Sport.cz

Sedmačtyřicetiletý Lamouchi skončil den po domácím debaklu 1:4 se Štrasburkem. Fotbalisté Rennes tak prodloužili nepovedenou sérii, během které ve francouzské lize vyhráli jen dva z posledních jedenácti zápasů. V tabulce patří klubu čtrnácté místo s odstupem čtyř bodů na sestupové pásmo.

Trenér Sabri Lamouchi byl kvůli špatným výsledkům odvolán od fotbalistů Rennes.

David W Cerny

Lamouchi vedl Rennes od loňského listopadu, kdy nahradil Christiana Gourcuffa. V této sezoně s francouzským týmem v Evropské lize nastoupil ve skupině i proti Jablonci a zaznamenal dvě vítězství. V posledním kole čeká Rennes přímý souboj s Astanou o postup do play off.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Fortuna liga - nadstavbová část

Fortuna liga mění herní formát. Po 30. kole základní části se hraje nadstavbová část, během které jsou kluby rozděleny do tří skupin - o titul, evropské poháry a záchranu. Nadstavba startuje 3. 5. a bude uzavřena 2. 6.