Koubek má nového kouče! Od fotbalistů Rennes byl odvolán trenér Lamouchi

3. prosince 2018 10:37 - Paříž

Od fotbalistů Rennes, mezi které patří i český reprezentační brankář Tomáš Koubek, byl kvůli špatným výsledkům odvolán trenér Sabri Lamouchi. Francouzský klub o tom informoval na sociální síti twitter s tím, že týmu se dočasně ujme kouč rezervního celku Julien Stéphan.

 

Jan Tauber, Sport.cz

Sedmačtyřicetiletý Lamouchi skončil den po domácím debaklu 1:4 se Štrasburkem. Fotbalisté Rennes tak prodloužili nepovedenou sérii, během které ve francouzské lize vyhráli jen dva z posledních jedenácti zápasů. V tabulce patří klubu čtrnácté místo s odstupem čtyř bodů na sestupové pásmo.

Trenér Sabri Lamouchi byl kvůli špatným výsledkům odvolán od fotbalistů Rennes.

David W Cerny

Lamouchi vedl Rennes od loňského listopadu, kdy nahradil Christiana Gourcuffa. V této sezoně s francouzským týmem v Evropské lize nastoupil ve skupině i proti Jablonci a zaznamenal dvě vítězství. V posledním kole čeká Rennes přímý souboj s Astanou o postup do play off.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: