Živě

Zaplavala! Parádní rána rozpoutala v lize horkokrevných euforii

20. března 2019 11:06 - Atény

Když taková rána střelci sedne, brankář se většinou zmůže na jediné slovo. Zaplavala... Jedna z parádních tref byla k vidění v řecké lize. A protože o emoce v ní nikdy není nouze, gól rozpoutal euforii a bujarou oslavu rovnou na trávníku. Podívat se na ni můžete v přiloženém videu.

Třiatřicetiletý portugalský záložník Vieirinha je starý mazák. Lídr řecké ligy PAOK Soluň prohrával na hřišti Panetolikosu o gól, pak si ale vzal slovo právě bývalý hráč FC Porto či Wolfsburgu.

Zachytil nevydařený odkop soupeře od rohového praporku, navedl si míč na střelu a zdálky práskl do míče tak mocně, že gólman byl bez šance. Celá lavička vyběhla za úspěšným střelcem slavit rovnou na hřiště...

Favorit nakonec skóre otočil a vyhrál 2:1.

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.