Paris St. Germain - Štrasburk 2:2Fotbalisté PSG remizovali se Štrasburkem a zatím titul nezískali

Paříž

Fotbalisté Paris St. Germain nevyužili šanci s předstihem obhájit mistrovský titul. Svěřenci Thomase Tuchela v 31. kole doma jen remizovali 2:2 se Štrasburkem a vedou tabulku o 20 bodů před Lille. To dnes remizovalo 1:1 v Remeši, navíc má o jeden zápas víc než PSG.

Pařížského favorita bez několika opor v základní sestavě poslal do vedení ve 13. minutě Choupo-Moting po Dagbově přihrávce. Za necelou čtvrthodinu srovnal pohotovou střelou Da Costa. Štrasburk otočil skóre krátce před pauzou po Goncalvesově umístěné ráně.

Domácí po změně stran zabrali a vyrovnali v 82. minutě, kdy se po Draxlerově rohu prosadil hlavou další náhradník Kehrer. Na vítězný gól ale už hráči PSG nedosáhli a poprvé v této ligové sezoně doma ztratili body.

Francouzská fotbalová liga - 31. kolo:
Remeš - Lille 1:1 (78. Oudin - 55. Fonte)
Toulouse - Nantes 1:0 (55. Sylla)
Nice - Montpellier 1:0 (20. Dante)
Paris St. Germain - Štrasburk 2:2 (13. Choupo-Moting, 82. Kehrer - 26. Da Costa, 38. Goncalves)
Lyon - Dijon 1:3 (1. Terrier - 3. a 7. Said, 65. vlastní Rafael)
Amiens - St. Etienne 2:2 (23. a 61. Konaté - 16. Kolodziejczak, 90.+5 Cabella)
Angers - Rennes 3:3 (47. a 90.+3 Reine-Adelaide, 52. Bahoken - 35. a 75. z pen. Ben Arfa, 59. Niang)
Guingamp - Monako 1:1 (23. Eboa - 90.+3 Jovetič)
Nimes - Caen 2:0 (85. Bouanga, 90.+4 Ferri)