Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Ruský fotbalista Gulijev málem srazil na přechodu chodce, pak ho ještě zbil. Klub mu dal pokutu

12. dubna 2019 15:45 - Moskva

Ruský fotbal řeší další skandál! Ajaz Gulijev ze Spartaku Moskva málem srazil cestou na trénink vozem chodce a následně mu zlomil nos. Dvaadvacetiletý záložník se později Američanovi omluvil a slíbil, že mu zaplatí léčebné výlohy, od klubu ho nicméně trest neminul. Byl přeřazen do B týmu a přijde o necelý měsíční plat.

 

Twitter

Gulijev jel podle informací ruských médií na červenou a na přechodu téměř narazil v mercedesu do chodce. Z auta pak navíc vyběhl a praštil ho. Incident se stal ve středu a hráč se hájil tím, že mu Američan udeřil do vozu. Později ale nabraly události jiný směr. "Choval jsem se agresivně a vinu přiznávám," zveřejnil následně hráčovu omluvu Spartak na klubovém webu.

Dnes Gulijevovi udělilo vedení týmu pokutu pět milionů rublů, které mu odečte z platu. Ten údajně činí šest milionů rublů měsíčně. Přeřazen byl také do rezervy, za kterou navíc nesmí hrát zápasy.

Fotbalista ázerbájdžánského původu je hráčem Spartaku od roku 2014, hostoval v Machačkale a Rostovu. Rusko reprezentoval na mládežnických úrovních a v roce 2015 vybojoval na EURO devatenáctek stříbrnou medaili.

mm, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.