Fotbalová paráda. Hráč nachytal brankáře neuvěřitelnou střelou z poloviny hřiště

Bratislava/Praha

Čas od času mají fotbaloví fanoušci šanci vidět gól z velké dálky. Obvykle se to stává v nižších soutěžích, kde hráči zkoušejí pálit třeba i z míst kolem středového kruhu. Když se to povede, stávají se pak hvězdami internetu nebo televize. Tentokrát byl ale podobný zásah k vidění ve druhé slovenské lize, kde se v utkání mezi Liptovským Mikulášem a Skalicí parádně trefil Filip Tomovič.

Parádní gól z poloviny hřiště ve 2. slovenské lize.

Skalica vedla od třetí minuty 1:0 zásluhou Filipa Blažka, ale ve 24. minutě srovnal z penalty Dušan Kucharčík. Začátkem druhého poločasu pak došlo na parádní fotbalový moment.

Filip Tomovič v 51. minutě těsně za polovinou hřiště napřáhl a vyslal míč směrem k bráně soupeře. Jeho perfektně mířená střela nachytala gólmana Liptovského Mikuláše a zvrátila vedení opět na stranu Skalice.

Skalica nakonec celý zápas ovládla 3:1 a šťastný střelec na svůj gól nejspíš jen tak nezapomene.