Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Naděje na Evropu žije. Pojedeme se o ni porvat, slibuje český legionář Pospíšil

16. května 2019 20:15 - Varšava

Bitvu českých legionářů v polské lize vyhrál Martin Pospíšil. Jeho Jagiellonia Bialystok porazila Legii Varšava s Adamem Hlouškem v sestavě 1:0. Zápas nakonec rozhodl vlastní gól. „Šli jsme na krev a hráli dobře jako tým. Díky tomu jsme to dotáhli k vítězství," oddechl si Martin Pospíšil, když jeho tým odolal tlaku soupeře.

 

Jagiellonie Bialystok, Twitter

„První poločas byl přitom z naší strany dobrý, byli jsme aktivní. Je jen škoda, že jsme nepřidali ještě nějakou další branku. Pak jsme se ale nechali zatlačit," konstatoval Pospíšil, který odehrál celý zápas a patřil mezi nejaktivnější hráče na trávníku.

Jagiellonia je momentálně na páté příčce, nadstavbová skupina o titul má přitom o víkendu na programu poslední kolo. Čtvrtá Cracovia má stejně bodů. Pospíšil a spol. ale musejí čekat na klopýtnutí rivala. „Nezbývá nám, než jet teď na Lechii a vyhrát. Zároveň musíme doufat, že Cracovia ztratí. Pojedeme se o to porvat a budeme věřit, že to dopadne."

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.