Rubriky:

Evropské ligy

Živě

O českého reprezentanta má zájem FC Porto! Nahradí slavnou legendu?

17. června 2019 12:31 - Porto/Praha

V kariéře se mu možná rýsuje další zajímavý krok. O fotbalového gólmana Tomáše Koubka se podle portugalského listu A Bola zajímá FC Porto, v jehož brance by mohl nahradit španělskou legendu Ikera Casillase. Český reprezentant má ještě na dva roky smlouvu ve francouzském Rennes.

 

Jan Tauber, Sport.cz

Casillas prodělal 1. května během tréninku infarkt a zatím není jasné, zda bude osmatřicetiletý mistr světa a Evropy moci pokračovat v kariéře. Po vypršení smlouvy v Portu končí brazilský gólman Fabiano a jediným dalším brankářem v týmu je devatenáctiletý Diogo Costa.

Koubek je podle deníku A Bola jedním z brankářů, které si jako možnou posilu vyhlédl trenér Sérgio Conceicao. Bývalý gólman Sparty, Liberce a Hradce Králové je v Rennes jedničkou a letos pomohl týmu k vítězství ve Francouzském poháru po finálové výhře nad favorizovaným Paris St. Germain v penaltovém rozstřelu.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.