Živě

O českého reprezentanta má zájem FC Porto! Nahradí slavnou legendu?

17. června 2019 12:31 - Porto/Praha

V kariéře se mu možná rýsuje další zajímavý krok. O fotbalového gólmana Tomáše Koubka se podle portugalského listu A Bola zajímá FC Porto, v jehož brance by mohl nahradit španělskou legendu Ikera Casillase. Český reprezentant má ještě na dva roky smlouvu ve francouzském Rennes.

 

Jan Tauber, Sport.cz

Casillas prodělal 1. května během tréninku infarkt a zatím není jasné, zda bude osmatřicetiletý mistr světa a Evropy moci pokračovat v kariéře. Po vypršení smlouvy v Portu končí brazilský gólman Fabiano a jediným dalším brankářem v týmu je devatenáctiletý Diogo Costa.

Koubek je podle deníku A Bola jedním z brankářů, které si jako možnou posilu vyhlédl trenér Sérgio Conceicao. Bývalý gólman Sparty, Liberce a Hradce Králové je v Rennes jedničkou a letos pomohl týmu k vítězství ve Francouzském poháru po finálové výhře nad favorizovaným Paris St. Germain v penaltovém rozstřelu.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.