Rubriky:

Evropské ligy

Stále to má v noze. Legendární Gerrard zářil u postranní čáry

5. srpna 2019 08:32 - Kilmarnock/Praha

Zvládá to i v polobotkách. Steven Gerrard ukázal fanouškům, že ze svého fotbalového umění nic nezapomněl, když během nedělního klání skotské Premiership mezi Kilmarnockem a Glasgow Rangers zpracoval vysoký balon u postranní čáry.

sntv

Legenda Liverpoolu Gerrard to s balonem stále umí. Přesvědčit se o tom mohli fanoušci během prvního kola skotské Premiership. Vítěz Ligy mistrů nalepil míč na nohu během 31. minuty zápasu mezi domácím Kilmarnockem a hostujícím Glasgow Rangers. Diváci v hledišti trenérovo fotbalové umění ocenili potleskem.

Vstup do sezony se svěřencům Gerrarda vyvedl, o vítězství 2:1 rozhodl v nastavení Connor Goldson. Devětatřicetiletý bývalý záložník trénuje Rangers od sezony 2018/19. V minulém ročníku skončil s týmem na druhém místě za rivalem Celtikem.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.