Necid dvěma góly pomohl Haagu k výhře 3:0 ve Waalwijku

Amsterdam

Nadšené a hlavně bouřlivé ovace kotle fanoušků musely českému útočníkovi Tomáši Necidovi z Haagu chutnat báječně. Český snajpr v nedělním utkání čtvrtého kola nizozemské ligy s Waalwijkem vstřelil dva góly svého Haagu. Hostujícímu celku pomohl k výhře 3:0 a prvním bodům v sezoně. Třicetiletý český fotbalista se v tomto ročníku trefil už třikrát.

Tomáš Necid se mohl v dresu Haagu radovat z první výhry v sezoně, ozdobil ji dvěma přesnými zásahy.

Necid se poprvé prosadil v 57. minutě, kdy ranou zpoza vápna zaskočil brankáře Keese Hemskerka a po gólu Toma Beugelsdijka z prvního poločasu zvýšil na 2:0.

Druhý gól přidal sedm minut před koncem z pokutového kopu, přestože domácí gólman si na střelu čtyřiačtyřicetinásobného reprezentanta sáhl.