Rubriky:

Evropské ligy

Pyro a obrněný transportér! Srbové slavili postup do Ligy mistrů

28. srpna 2019 19:43 - Bělehrad/Praha

Svérázná oslava postupu! Crvena zvezda Bělehrad remizovala před vlastními fanoušky v odvetě 4. předkola Ligy mistrů s Young Boys Bern 1:1. Výsledek 2:2 z předchozího duelu a dvě vstřelené branky na hřišti soupeře otevřely v úterý večer srbskému týmu dokořán bránu do milionářské soutěže. Hráči i fanoušci si svou postupovou oslavu užívali naplno. Fotbalisté se například proháněli městem na obrněném transportéru, ze kterého odpalovali zábavní pyrotechniku.

Video již není dostupné

sntv

Crvena zvezda remizovala v domácí odvetě s Young Boys Bern 1:1 a navázala na nerozhodný výsledek 2:2 ze Švýcarska. Balkánské temperamentní oslavy mohly propuknout na plno. A podle toho to také vypadalo. Hráči tradiční jízdu městem otevřeným autobusem nahradili svérázným způsobem.

Fotbalisté se po městských třídách proháněli na obrněném armádním transportéru. Křepčící hráči mávali fanouškům a odpalovali přitom zábavní pyrotechniku. Bělehradskými ulicemi zněly oslavné chorály. V militantním duchu se nesla atmosféra už před samotným kláním.

Snaží se nahnat strach soupeři? Fanoušci zaparkovali před stadion tank

Ještě před úterní odvetou 4. předkola zaparkovali fanoušci před stadion tank. Šlo o nefunkční T-55, který byl již vyřazen z provozu. Fandové ho umístili před severní tribunu stadionu, kam chodí fanatičtí příznivci Zvezdy. A na hřišti pak bělehradský kanón bernského protivníka z cesty skutečně odstřelil.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy