Rubriky:

Evropské ligy

Podle ředitele PSG nabízí Barcelona za Neymara málo

31. srpna 2019 09:54 - Paříž/Barcelona

Brazilský fotbalista Neymar zůstal i po pátečním jednání zástupců Paris St. Germain a Barcelony hráčem francouzského mistra. Podle sportovního ředitele PSG Leonarda nesplňuje barcelonská nabídka požadavky klubu.

 

Stephane Mahe, Reuters

"Naše pozice je jasná a stále stejná: pokud dostaneme uspokojivou nabídku, může Neymar odejít. Pokud nedostaneme, zůstane u nás. Jednání neskončila, ale zatím jsme se nedomluvili," řekl Leonardo po páteční ligové výhře v Metách. Čas na dohodu vyprší v pondělí, kdy je uzávěrka přestupů.

Barcelonskou nabídku Leonardo nekonkretizoval. Podle médií mohlo vedení PSG za Neymara získat 130 milionů eur, záložníka Ivana Rakitiče na přestup a Ousmana Dembélého na roční hostování.

Útočník Neymar přišel do Paříže před dvěma lety právě z Barcelony, která za něj dostala rekordních 222 milionů eur. S PSG má brazilský reprezentant, který kvůli zranění v nové sezoně ještě nehrál, smlouvu do roku 2022, ale dal najevo, že chce odejít.

Barcelona je jedním ze soupeřů pražské Slavie v základní skupině Ligy mistrů.

Barcelona, Dortmund a Inter! Čech přihrál Slavii atraktivní společnost, Messiho a spol.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.