Rubriky:

Evropské ligy

Xhaka po incidentu s fanoušky už není kapitánem Arsenalu

6. listopadu 2019 11:54 - Londýn

To je rána! Švýcarský fotbalista Granit Xhaka přišel o kapitánskou pásku v Arsenalu. Kouč londýnského klubu Unai Emery mu ji sebral po nedávném incidentu s vlastními fanoušky a nevzal reprezentačního záložníka ani na dnešní zápas Evropské ligy v Portugalsku.

 

Tony O'brien, Reuters

Sedmadvacetiletý Xhaka v ligovém duelu na konci října proti Crystalu Palace nesl těžce vystřídání i to, že na něj vlastní fanoušci bučeli. Zaklel a gestikuloval na ně, odhodil pásku a vztekle sundal dres.

Později se omluvil, nechal se prý unést kvůli urážkám fanoušků při zápasech a také kvůli jejich vyhrůžkám jeho rodině na sociálních sítích. Kapitánem byl od léta po odchodu Laurenta Koscielného do Francie.

Švýcarský fotbalista Granit Xhaka přišel o kapitánskou pásku v Arsenalu. Kouč londýnského klubu Unai Emery mu ji sebral po nedávném incidentu s vlastními fanoušky a nevzal reprezentačního záložníka ani na zápas Evropské ligy v Portugalsku.

Tony O'brien, Reuters

"Mluvili jsme spolu dnes ráno. Přijal to. Tím bych to uzavřel," řekl kouč Emery v úterý večer před zápasem Evropské ligy v Guimaraesi. S kapitánskou páskou v něm nově vyběhne útočník Pierre-Emerick Aubameyang.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy