Monako - Paris St. Germain 1:4 Fotbalisté PSG v odvetě s Monakem hladce vyhráli

Paříž

Fotbalisté Paris Saint-Germain se podruhé během čtyř dnů střetli ve francouzské lize s Monakem a po nedělní domácí remíze 3:3 dnes dokázali soupeře na jeho hřišti porazit 4:1. Úřadující mistři po dohrávce 15. kola zvýšili v čele tabulky náskok před druhou Marseille na osm bodů.

Kylian Mbappé (čtvrtý zleva) se raduje se spoluhráči po jednom z gólů PSG.

Na rozdíl od předchozího vzájemného duelu se v dresu PSG prosadil bývalý hráč Monaka Kylian Mbappé, jenž vstřelil první i poslední gól zápasu. V nastaveném čase prvního poločasu proměnil pokutový kop Neymar a po přestávce minutu po příchodu na trávník skóroval Pablo Sarabia. Čestný úspěch domácích zaznamenal v 87. minutě hlavou Tiémoué Bakayoko.

Monako tak v třetím soutěžním duelu pod novým trenérem Robertem Morenem poprvé prohrálo a v tabulce je deváté.

Francouzská fotbalová liga:
12. kolo:
Nimes - Rennes 0:1 (64. Hunou)
15. kolo:
Monako - Paris St. Germain 1:4 (87. Bakayoko - 24. a 90.+1 Mbappé, 45.+2 Neymar z pen., 72, Sarabia)