Český lev zařval v Dubaji! Král dal supergól, hlásí Spartak

31. ledna 2021 12:05 - Dubaj

Obsadil se do hlavní role. Nejprve se se svou lví hřívou postavil vedle filmového Alexe, což klubovému fotografovi nemohlo uniknout. A potom vystřihl parádní trefu. Český reprezentant Alex Král na sebe v Dubaji během soustředění fotbalistů Spartaku Moskva znovu upozornil. Klubový web hlásí, že v přípravném duelu proti uzbekistánskému Pachťakoru (2:1) vstřelil supergól. Vychutnat si ho můžete v přiloženém videu.

 

spartak.com

Nejen kopáním živ je fotbalista. Během volna tak český reprezentant zapózoval fotografovi vedle filmového lva.

„Dva lvi Alexové na jedné fotografii," poznamenává klubový twitter.

Alex je lev z newyorské zoo. Postavu z animovaného filmu Madagaskar namluvil v originálu Ben Stiller, v české verzi pak Filip Blažek.

„Je upravený a má rád čistotu. Jeho koníčkem je tanec. Miluje obdiv lidí a vůbec celé obecenstvo," praví se v jeho charakteristice.

Obdiv obecenstva si tedy rád vychutnává i jeho nový kamarád s neortodoxním účesem.

Spartak s týmem z Taškentu v Dubaji brzy prohrával po gólu z penalty.

Ve 30. minutě se však zdálky napřáhl právě Alex Král a balon krásně zaplul do šibenice. Spartak pak tři minuty před koncem dokonal vítězný obrat.

Král si dubajského sluníčka bude s moskevským týmem užívat na soustředění až do 8. února.

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: