Trenér Uhrin po třech měsících opět skončil v Dinamu Bukurešť

10. července 2021 15:46 - Bukurešť

Český fotbalový trenér Dušan Uhrin mladší po pouhých třech měsících končí na lavičce Dinama Bukurešť. Podle deníku Gazeta Sporturilor jsou důvodem finanční problémy rumunského klubu, který míří do insolvence.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Opakuje se tak situace z loňského jara, kdy dal třiapadesátiletý kouč v Dinamu stejně jako nyní kvůli finančním potížím výpověď. Poté vedl od června do září další rumunský celek Gaz Metan Medias. Do bukurešťského klubu se Uhrin mladší vrátil letos v dubnu.

Před tím syn trenéra českých vicemistrů Evropy z roku 1996 koučoval Kluž a dvakrát Temešvár. V české lize má Uhrin mladší za sebou angažmá v Bohemians, Mladé Boleslavi, Plzni či pražské Slavii. Dinamo Bukurešť by po něm měl převzít Ital Dario Bonetti.

První posilou Arsenalu je portugalský obránce Tavares

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.