Obrovská tragédie. Bývalý mládežnický reprezentant Řecka se stal obětí vraždy

6. října 2021 06:48 - Kalamaria/Praha

Řecký fotbalista Nikos Tsoumanis, někdejší reprezentant do 21 let, je po smrti. Podle řeckých médií byl jednatřicetiletý obránce nalezen mrtvý ve svém autě poté, co jeho rodina a přátelé nahlásili, že je pohřešovaný. Policie pracuje s verzí vraždy, Tsoumanisovo tělo bylo totiž nalezeno bez známek života se spoutanýma rukama a s páskem omotaným kolem krku.

 

@MilenioHidalgo, Twitter

Tsoumanis zemřel na následky udušení. Jeho tělo bylo objeveno v autě zaparkovaném na pobřežním předměstí Kalamaria nedaleko města Soluň.

Řecká média uvedla, že fotbalista měl ruce spoutané plastovými stahovacími páskami. Kolem krku měl omotaný pásek od kalhot. Rodina a přátelé ho několik hodin pohřešovali.

Tsoumanis si v roce 2011 připsal dva starty za řeckou reprezentaci do 21 let. Odchovanec Makedonikosu prošel během kariéry několika řeckými kluby. V řecké nejvyšší soutěži si připsal 69 startů, nastupoval například za Aris Soluň.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.