Evropské ligy

27. října 2014 17:20 - Praha

Uběhlo jen pár minut od chvíle, kdy po nešťastné srážce hlavami zůstal ležet na trávníku. Útočník Sönderjyske Marvin Pourie v utkání 12. kola nejvyšší dánské fotbalové soutěže proti Midtjyllandu si střet se Francisem Dickohem zapamatoval a v přesvědčení, že šlo o úmysl, se rozhodl k pomstě. K záludné pomstě, která však překvapivě neskončila vyloučením...

Pourie totiž šel ve 30. minutě do vzdušného souboje s Dickohem, jenže balón ho v té chvíli absolutně nezajímal. Německý útočník si pohledem zkontroloval, kde se jeho sok nachází, aby ho pak loktem trefil do obličeje a pár minut starý vzájemný souboj mu vrátil.

Rozhodčí surový zákrok překvapivě ocenil jen žlutou kartou a Pourie tak mohl v zápase pokračovat. Ne tak ghanský obránce, který má i dánský pas. Ani po několikaminutovém ošetřování nebyl fit, a tak se musel nechat vystřídat.

Sönderjyske nakonec s lídrem dánské soutěže remizovalo 1:1, jediný jeho gól vstřelil ve druhém poločase právě hříšník Pourie.