Látal povede fotbalisty polského Piastu Gliwice

20. března 2015 14:13 - Gliwice

Novým trenérem fotbalistů Piastu Gliwice se stal Radoslav Látal. Pětačtyřicetiletý český kouč nahradí na lavičce desátého týmu polské ligy Angela Pereze Garciu, který byl ve středu odvolán. Klub o tom informoval na svých internetových stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Bývalý český reprezentant Látal naposledy vedl slovenské Košice, s nimiž si loni v létě zahrál v předkole Evropské ligy proti Liberci. Předtím trénoval Ostravu, Sokolov, Opavu a Frýdek-Místek. Asistenta mu bude v Piastu dělat Jiří Neček.

Polský tým zažil špatný vstup do jara a z posledních pěti soutěžních utkání uhrál jen jednu remízu. "V minulých zápasech jsem viděl hodně individuálních chyb a nedostatek disciplíny. Už vím, že budu muset udělat v týmu mnoho změn. Je dobře, že se blíží reprezentační přestávka. Budeme mít dost času se s hráči dobře poznat," uvedl Látal.

Premiéra na lavičce nového klubu ho čeká o víkendu proti Koroně Kielce.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: