Rubriky:

Evropské ligy

Zbončák je na testech v Southamptonu, Anglie láká i Petráše

10. ledna 2006 22:33 - PRAHA

Fotbalisté Martin Zbončák a Martin Petráš by mohli v zimním přestupním termínu zamířit z české ligy do Anglie. Slávista Zbončák je na testech v Southamptonu, nejmenovaný klub zvažuje také příchod sparťanského stopera Petráše. O toho má ale stále zájem také turecký Manisaspor, kde už hrají jeho tři bývalí spoluhráči ze Sparty a také krajan Filip Hološko.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

V úterý to řekl hráčský manažer Pavel Zíka.

Podle šéfa agentury Sport Invest International zájem tureckých klubů o české fotbalisty stále neklesá. "Zájem je ještě o tři hráče: levého obránce či středového záložníka i další posty," uvedl manažer, jehož společnost během zimní pauzy pomohla přivést do Turecka už Lukáše Zelenku, Hološka (oba Manisaspor), Jiřího Maška, Zdeňka Šenkeříka a Tomáše Michálka (všichni Malatyaspor).

Ve čtvrtek navíc zamíří za svým novým klubem Ankarasporem na soustředění v Antalyi další sparťanský fotbalista Adam Petrouš.

Ani odchody ze Slavie ještě asi nejsou vyčerpány. Zíka totiž ve čtvrtek odjíždí s obráncem Miroslavem Holeňákem na jednání do rakouského Paschingu.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.