Hvězdě Chelsea vyhrožují smrtí

21. ledna 2006 10:30 - LONDÝN

Problémy má fotbalista Joe Cole. Záložník londýnské Chelsea dostal tento měsíc nakládačku na soukromém večírku v Londýně, když se jeho důvěrný rozhovor s modelkou Keeley Hazellovou nelíbil jejímu neznámému ctiteli. Tím ale problémy anglického reprezentanta neskončily. Cole dostává podle deníku The Sun dopisy, ve kterých mu anonym vyhrožuje smrtí.

 

FC Chelsea

Joe Cole si z bitky s neznámým útočníkem odnesl řadu ran, podle informací Sunu dokonce prolétl oknem bytu devatenáctileté modelky. Odřený a v roztrhaných šatech měl následně potíže dostat se taxíkem domů. [celá zpráva]

Problémům ale není konec. Nyní začaly chodit záložníkovi Chelsea dopisy, ve kterých mu anonym hrozí podříznutím hrdla.

Policie předpokládá, že za výhružkami je některý z fanoušků vnadné Keeley. Odvážné fotky mladé modelky zdobí stránky britských bulvárních listů.

Čtyřiadvacetiletý Cole se připravuje na nedělní zápas Premier League, ve kterém vedoucí Chelsea přivítá jedenáctý Charlton.

fly, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: