Vigo porazilo Pamplonu a stoupá tabulkou španělské ligy

Madrid

Fotbalisté Celty Vigo porazili ve španělské lize na svém hřišti Pamplonu 2:0. Dostali se tak na pátou pozici a na jediný bod se přiblížili svému nedělnímu soupeři. Domácí byli po celý zápas lepší a do vedení se dostali již v páté minutě zásluhou Baiana, konečný výsledek pak stanovil v 73. minutě Cannobio.

Valencie remizovala na hřišti poslední Málagy 0:0 a má po 26 kolech stejně bodů jako druhý Real Madrid. Oba týmy dělí od vedoucí Barcelony desetibodový odstup.

Výsledky - 26. kolo:
Vigo - Pamplona 2:0 (5. Baiano, 73. Cannobio), Getafe - Betis Sevilla 1:0 (13. Paunovič), Santander - Mallorca 0:0, San Sebastian - Zaragoza 1:3 (10. Nihat - 55. a 68. Ewerthon, 61. Oscar), FC Sevilla - Bilbao 2:1 (17. Maresca z pen., 60. Kanoute - 21. Aduritz), Málaga - Valencie 0:0.