Necid nastoupil v základu a dal první dva góly v sezóně

Akhisar

Útočník Tomáš Necid po třech měsících opět nastoupil v základní sestavě a v dnešním utkání Tureckého poháru si připsal první dva góly v této sezóně. Sedmadvacetiletý reprezentant díky tomu pomohl fotbalistům Bursasporu k remíze 3:3 na půdě Akhisaru.

Reprezentační útočník Tomáš Necid

Necid od září v Bursasporu dlouho marně čekal na šanci a vypadl kvůli tomu i z reprezentace. V minulém kole turecké ligy na půdě Galatasaraye Istanbul ale nastoupil jako střídající hráč a dnes poprvé od srpna dostal příležitost v základní sestavě.

Nabídnutou šanci naplno využil a už po deseti minutách otevřel skóre po přihrávce od Yonathana Del Valleho. Odchovanec Slavie skóroval poprvé od června, kdy na evropském šampionátu z penalty vyrovnal na 2:2 proti Chorvatsku.

Akhisar pak otočil skóre, ale Necid v 62. minutě po přesné hlavičce srovnal na konečných 3:3. V 79. minutě pak střídal. Turecký pohár se hraje ve skupinách, takže v něm mohou být remízy.