Varování do Edenu! Borisov se na odvetu naladil jednoznačnou výhrou

Borisov

Pořádné varování do Edenu poslali v sobotu fotbalisté BATE Borisov. Před středeční odvetou 3. předkola Ligy mistrů se Slavií si totiž pořádně zvedli sebevědomí výhrou 3:0 nad Gomelem v 16. kole běloruské ligy. Dostali se do čela tabulky o skóre před Soligorsk, který ale má zápas k dobru. Pražané půjdou do odvety s výhrou 1:0 z prvního duelu.

Milan Škoda ze Slavie a fotbalisté Borisova Jurij Kendyš (vlevo) a Dmitri Baga.

Trenér Alexandr Jermakovič udělal hned šest změn v základní sestavě oproti prvnímu duelu se Slavií a šetřil klíčové opory. Právě jeden z nových můžu Gordejčuk po půlhodině hry otevřel skóre. Těsně před poločasovou přestávkou zvýšil Ivanič a skóre uzavřel zkušený útočník Rodionov.

Borisov nastoupil v sestavě: Veremko - Baga, Buljat, Jablonskij, M. Voloďko - Berezkin, Dragun (62. Kendyš) - Gvilia, Ivanič, Gordejčuk (65. Stasevič) - Rodionov (75. Tuominen).