Van Nistelrooij chce odejít z Manchesteru United

14. července 2006 20:51 - DURBAN

Nizozemský útočník Ruud van Nistelrooij požádal o svolení k odchodu z Manchesteru United, kde nebyl už delší dobu spokojen. V závěru minulé sezóny přišel třicetiletý kanonýr o místo v základní sestavě, z níž ho vytlačil francouzský fotbalista Louis Saha. Podle posledních zpráv by měl Van Nistelrooij zamířit do Realu Madrid.

O hráčově žádosti řekl dnes stanici BBC trenér Alex Ferguson. "Čekám ještě na vyjádření výkonného ředitele Davida Gilla. Existuje zájem z Realu Madrid a Bayernu Mnichov," uvedl Ferguson z jihoafrického Durbanu, kde je tým na předsezónním turné.

Van Nistelrooij přišel na Old Trafford v roce 2001 a patří mezi osm nejlepších kanonýrů v historii, kteří za slavný klub nastříleli přes 150 branek. V poslední době se však potýkal s poklesem formy, což ukázal i světový šampionát v Německu.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: