Mety - PSG 1:5Fotbalisté PSG rozstříleli oslabené Mety

Paříž

Fotbalisté Paris St. Germain ve francouzské lize dál válcují soupeře, nyní to odnesly Mety. Duel posledního s prvním skončil vítězstvím PSG 5:1, k němuž ale favoritovi výrazně pomohlo přísné vyloučení domácího Benoita Assou-Ekotta. Do té doby byl stav 1:1.

Kylian Mbappé z PSG se raduje z gólu v ligovém utkání proti Metám.

Pařížany poslal po půlhodině hry do vedení Edinson Cavani, o sedm minut později ale hlavou vyrovnal Emmanuel Riviére. Po vyloučení Assou-Ekotta v 56. minutě už oslabení domácí nebyli schopni favoritovi čelit. Převahu PSG gólově vyjádřili postupně Kylian Mbappé, Neymar, znovu Cavani a střídající Lucas.

Po pěti kolech má vedoucí tým tabulky plný počet bodů a skóre 19:3, naopak Mety jsou bez bodu poslední.

Francouzská fotbalová liga - 5. kolo:
Lille - Bordeaux 0:0
Mety - Paris St. Germain 1:5 (37. Riviére - 31. a 75. Cavani, 59. Mbappé, 68. Neymar, 87. Lucas).